Chcesz pożyczkę?

Wyślij SMS

X
Wyślij SMS o treści:

DPKASA

pod numer

72624

Koszt 2 zł netto / 2,46 zł brutto

Regulamin Oddzwonimy do

Ciebie

!

Pożyczki

Potrzebujesz szybkiej gotówki?

W Eurocent S.A. dostaniesz
pożyczkę na dowolny cel...

Rodzaje pożyczek

Nasze produkty to najszybszy i najprostszy sposób pozyskania gotówki. W krótkim czasie, bez zbędnych formalności możesz otrzymać środki na sfinansowanie własnych potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy szeroki wachlarz produktów - pożyczki gotówkowe, aby umożliwić Klientowi dopasowanie okresu spłat, wysokości raty do jego możliwości.

Rodzaj Kwota Okres spłaty Spłata
Pożyczka Gotówkowa Do 10 000 PLN
21 tygodni
34 tygodnie
52 tygodnie
58 tygodni
68 tygodni
78 tygodni
88 tygodni
98 tygodni
rata tygodniowa

Podane wartości odnoszą się do pakietu Standard.

Zaświadczenie
o dochodach

Pakiet Standard

W ramach pakietu Standard Klient otrzymuje:

  • Dostawę gotówki wprost do domu - szybka pożyczka
  • Profesjonalną obsługę przez cały okres trwania pożyczki
  • Dogodne warunki spłat
Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma uzyskania pożyczki gotówkowej, ponieważ dla zapewnienia pełnej wygody naszym Klientom, wszystkie formalności są realizowane w domu Klienta. Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są na bieżąco, co oznacza skrócony do minimum czas oczekiwania na gotówkę. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby pieniądze zostały dostarczone jak najszybciej, wprost do rąk Klienta. W przypadku wybrania pakietu Standard zapewniamy pełną obsługę Klienta w jego domu przez cały okres trwania pożyczki.

Drogi Kliencie wypracuj w Eurocent dobrą historię kredytową a każdą następną pożyczkę dostaniesz bez zbędnych formalności - tylko na dowód osobisty!

Pakiet Express

We współpracy z zagranicznym podmiotem oferujemy możliwość zakupu przez ten podmiot weksla, co umożliwia łatwe i szybkie pozyskanie finansowania. Szczegóły u naszych Przedstawicieli.

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę otrzymać pożyczkę w przypadku gdy figuruję na liście BIK?

Zasadą spółki jest sprawdzanie zdolności kredytowej swoich Klientów w dostępnych bazach danych. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego negatywna informacja w BIK nie przekreśla jednoznacznie szans Klienta na otrzymanie pożyczki. Firma rozpatruje każdy wniosek o pożyczkę i do każdego Klienta podchodzi indywidualnie.

Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty?

Pożyczkę można spłacić wcześniej. Z tego tytułu nie będą pobierane żadne dodatkowe opłaty. Wystarczy tylko skontaktować się z pracownikiem, który Państwa obsługuje i poinformować o takiej potrzebie.

Jak wygląda proces spłaty pożyczki?

Raty pożyczki wpłaca się tygodniowo. Wszystkie szczegóły przedstawi Państwu nasz Przedstawiciel przy pierwszym kontakcie. Pierwsza wpłata następuje w kolejnym tygodniu po podpisaniu umowy.

Na czym polega obsługa w domu?

Wybierając pożyczkę w pakiecie Standard otrzymują Państwo zapewnienie komfortowej obsługi przez naszego Przedstawiciela we własnym domu. Oznacza to, że wszystkie formalności – od złożenia wniosku po spłatę pożyczki – odbywają się w domowym zaciszu. Jest to gwarancja pełnej dyskrecji oraz najwygodniejszej formy uzyskania pożyczki.

Jak długo muszę czekać na uzyskanie pożyczki?

Staramy się, aby proces udzielenia pożyczki zajął jak najmniej czasu od momentu otrzymania od Państwa zgłoszenia/wniosku.

Jak mogę złożyć wniosek o pożyczkę?

Sposób złożenia wniosku jest bardzo prosty i zajmuje dosłownie 2 minuty. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową www.eurocent.pl, na dole strony znajdą Państwo odnośnik do krótkiego formularza zgłoszeniowego. Pozostaje tylko go wypełnić i czekać na kontakt naszego Przedstawiciela. Można również zadzwonić do naszego biura w celu pozostawienia swoich danych osobowych naszemu Pracownikowi.

Jakie dokumenty są wymagane?

Do podpisania nowej umowy potrzebny jest jedynie dowód osobisty, drugi dokument potwierdzający tożsamość oraz zaświadczenie o dochodach (akceptujemy również pasek z wynagrodzenia, waloryzacja, wyciąg z konta) lub oświadczenie wypisane na blankiecie firmy Eurocent, który jest do pobrania na stronie www.eurocent.pl | zaświadczenie o zarobkach. Dla wygody naszych Klientów wszystkie dokumenty są sprawdzane i podpisywane u Państwa w domu.

Formularz zgłoszeniowy

Uzupełnij krótki formularz zgłoszeniowy.
Nasi Wykwalifikowani pracownicy skontaktują się z Tobą wkrótce.

Eurocent S.A.
ul. Młodzieży 9D
30-829 Kraków
tel. (12) 684 35 74


Dane rejestrowe:
NIP: 6782926104
REGON: 356854835
Numer KRS: 0000422501

Biuro Wrocław:
Tel / fax: +48 71/ 793 75 21
Tel kom.: +48 691 691 548